Onze medewerkers

Bouwen gaat niet om bakstenen, maar om mensen. Met een team van rond de 200 fantastische mensen staan we voor u klaar met daadkracht, innovatie en inzicht.

Maak kennis met een aantal van de mensen van Constructif. Samen bouwen wij aan tevredenheid.

Ook deel uitmaken van ons team? Bekijk onze vacatures.

 

 

 

Medewerkers

Wiebe Vervelde
Algemeen Directeur

E-mail:
wvervelde@constructif.nl
Telefoon:
088 - 616 25 00

Leonard van den Berg
Directeur Utiliteit

E-mail:
lberg@constructif.nl
Telefoon:
088 - 616 25 00

Paul van der Zande
Financieel Directeur

E-mail:
pzande@constructif.nl
Telefoon:
06 - 42 31 87 22

Break

E-mail:

Telefoon:

Erik Stam
Directeur Innovatie

E-mail:
estam@constructif.nl
Telefoon:
06 - 18 50 99 67

Niels Akkermans
Directeur Wonen

E-mail:
nakkermans@constructif.nl
Telefoon:
06 - 48 26 28 39

Dirk-Jan Engel
Directeur Vestiging Amsterdam

E-mail:
djengel@constructif.nl
Telefoon:
088 - 616 25 00

Marc de Wit
Directeur Vestiging Amsterdam

E-mail:
mwit@constructif.nl
Telefoon:
06 - 11 92 16 33

Hennie Bezemer
Directeur Constructif Projectschilders

E-mail:
hbezemer@constructif-projectschilders.nl
Telefoon:
088 - 616 25 25

Break

E-mail:

Telefoon:

Ot Huijser
Business Unit Manager Rotterdam

E-mail:
ohuijser@constructif.nl
Telefoon:
06 - 53 37 97 49

Ferdinand Mulder
Business Unit Manager Zoetermeer

E-mail:
fmulder@constructif.nl
Telefoon:
06 - 55 74 84 00

Johan van Iterson
Unit Manager Kenniscentrum

E-mail:
jiterson@constructif.nl
Telefoon:
06 - 20 34 90 49

Gerard Meijvogel
Business Unit Manager Utiliteit Grote Projecten

E-mail:
gmeijvogel@constructif.nl
Telefoon:
06 - 12 32 11 75

Ramon Smit
Business Unit Manager Dagelijks Onderhoud en Projecten

E-mail:
rsmit@constructif.nl
Telefoon:
06 - 51 67 91 36

Dirk van Poppel
Unit Manager Dagelijks Onderhoud

E-mail:
dpoppel@constructif.nl
Telefoon:
06 - 29 48 19 83

Hans Zwiep
Unit Manager Bouwkosten en planvorming

E-mail:
hzwiep@constructif.nl
Telefoon:
06 - 42 05 51 26

Nalinie Jhingoer
Secretaresse Business Unit Wonen

E-mail:
njhingoer@constructif.nl
Telefoon:
088 - 616 25 00

Martijn van den Boogaart
Projectmanager

E-mail:
mboogaart@constructif.nl
Telefoon:
06 - 10 91 41 28

Raoul Boudewijn
Projectmanager

E-mail:
rboudewijn@constructif.nl
Telefoon:
06 - 25 03 81 84

Hans Huijben
Projectmanager

E-mail:
hhuijben@constructif.nl
Telefoon:
06 - 53 47 69 42

Jan Lakerveld
Projectmanager

E-mail:
jlakerveld@constructif.nl
Telefoon:
06 - 21 96 67 58

Jan Lammers
Projectmanager en Relatiemanager

E-mail:
jlammers@constructif.nl
Telefoon:
06 - 52 34 42 46

Peter Puister
Projectmanager

E-mail:
ppuister@constructif.nl
Telefoon:
06 - 15 25 48 63

Ronald Rens
Projectmanager

E-mail:
rrens@constructif.nl
Telefoon:
06 - 51 38 07 53

Martijn Terlouw
Projectmanager

E-mail:
mterlouw@constructif.nl
Telefoon:
06 - 29 40 01 85