Onze medewerkers

Bouwen gaat niet om bakstenen, maar om mensen. Met een team van rond de 200 fantastische mensen staan we voor u klaar met daadkracht, innovatie en inzicht.

Maak kennis met een aantal van de mensen van Constructif. Samen bouwen wij aan tevredenheid.

Ook deel uitmaken van ons team? Bekijk onze vacatures.

 

 

 

Medewerkers

Wiebe Vervelde
Algemeen Directeur

E-mail:
wvervelde@constructif.nl
Telefoon:
088 - 616 25 00

Leonard van den Berg
Directeur

E-mail:
lberg@constructif.nl
Telefoon:
088 - 616 25 00

Paul van der Zande
Financieel Directeur

E-mail:
pzande@constructif.nl
Telefoon:
06 - 42 31 87 22

Break

E-mail:

Telefoon:

Hennie Bezemer
Directeur Constructif Projectschilders

E-mail:
hbezemer@constructif-projectschilders.nl
Telefoon:
088 - 616 25 25

Dirk-Jan Engel
Directeur Vestiging Amsterdam

E-mail:
djengel@constructif.nl
Telefoon:
088 - 616 25 00

Ot Huijser
Vestigingsmanager Rotterdam

E-mail:
ohuijser@constructif.nl
Telefoon:
06 - 53 37 97 49

Ferdinand Mulder
Vestigingsmanager Zoetermeer

E-mail:
fmulder@constructif.nl
Telefoon:
06 - 55 74 84 00

Erik Stam
Business Unit Manager Wonen Dagelijks Onderhoud

E-mail:
estam@constructif.nl
Telefoon:
06 - 18 50 99 67

Niels Akkermans
Managing partner /
Business Unit Manager Wonen Projecten

E-mail:
nakkermans@constructif.nl
Telefoon:
06 - 48 26 28 39

Johan van Iterson
Business Unit Manager Grote Projecten & Kenniscentrum

E-mail:
jiterson@constructif.nl
Telefoon:
06 - 20 34 90 49

Gerard Meijvogel
Business Unit Manager Utiliteit Grote Projecten

E-mail:
gmeijvogel@constructif.nl
Telefoon:
06 - 12 32 11 75

Ramon Smit
Business Unit Manager Dagelijks Onderhoud en Projecten

E-mail:
rsmit@constructif.nl
Telefoon:
06 - 51 67 91 36

Dirk van Poppel
Unit Manager KCC

E-mail:
dpoppel@constructif.nl
Telefoon:
06 - 29 48 19 83

Hans Zwiep
Unit Manager Bouwkosten en planvorming

E-mail:
hzwiep@constructif.nl
Telefoon:
06 - 42 05 51 26

Pascal van Driel
Commercieel Manager

E-mail:
pdriel@constructif.nl
Telefoon:
06 - 18 24 61 71

Danielle Kampshoff
Managementsassistente

E-mail:
dkampshoff@constructif.nl
Telefoon:
088 - 616 25 00

Nalinie Jhingoer
Secretaresse Business Unit Wonen

E-mail:
njhingoer@constructif.nl
Telefoon:
088 - 616 25 00

Martijn van den Boogaart
Projectmanager

E-mail:
mboogaart@constructif.nl
Telefoon:
06 - 10 91 41 28

Raoul Boudewijn
Projectmanager

E-mail:
rboudewijn@constructif.nl
Telefoon:
06 - 25 03 81 84

Roland van Drunen
Projectmanager

E-mail:
rdrunen@constructif.nl
Telefoon:
06 - 18 31 97 00

Hans Huijben
Projectmanager

E-mail:
hhuijben@constructif.nl
Telefoon:
06 - 53 47 69 42

Jan Lakerveld
Projectmanager

E-mail:
jlakerveld@constructif.nl
Telefoon:
06 - 21 96 67 58

Jan Lammers
Projectmanager en Relatiemanager

E-mail:
jlammers@constructif.nl
Telefoon:
06 - 52 34 42 46

Peter Puister
Projectmanager

E-mail:
ppuister@constructif.nl
Telefoon:
06 - 15 25 48 63

Ronald Rens
Projectmanager

E-mail:
rrens@constructif.nl
Telefoon:
06 - 51 38 07 53

Martijn Terlouw
Projectmanager

E-mail:
mterlouw@constructif.nl
Telefoon:
06 - 29 40 01 85