Onze medewerkers

Bij Constructif draait bouwen niet om bakstenen, maar om mensen. Met een team van bijna 300 medewerkers staan we voor u klaar met daadkracht, innovatie en inzicht.

Maak kennis met de dagelijkse leiding van dit fantastische team. Samen bouwen we aan tevredenheid!

Ook deel uitmaken van ons team? Bekijk onze vacatures.

 

 

 

Medewerkers

Wiebe Vervelde
Raad van Advies en Toezicht

E-mail:
wvervelde@constructif.nl
Telefoon:
088 - 616 25 00

Leonard van den Berg
Raad van Advies en Toezicht

E-mail:
lberg@constructif.nl
Telefoon:
088 - 616 25 00

Paul van der Zande
Financieel Directeur

E-mail:
pzande@constructif.nl
Telefoon:
06 - 42 31 87 22

Erik Stam
Directeur Innovatie

E-mail:
estam@constructif.nl
Telefoon:
06 - 18 50 99 67

Niels Akkermans
Directeur Wonen

E-mail:
nakkermans@constructif.nl
Telefoon:
06 - 48 26 28 39

Martin Roest
Directeur Utiliteit

E-mail:
mroest@constructif.nl
Telefoon:
06 - 10 16 79 75

Dirk-Jan Engel
Directeur Amsterdam

E-mail:
djengel@constructif.nl
Telefoon:
088 - 616 25 00

Marc de Wit
Directeur Amsterdam

E-mail:
mwit@constructif.nl
Telefoon:
06 - 11 92 16 33

Hennie Bezemer
Directeur Projectschilders Dordrecht

E-mail:
hbezemer@constructif-projectschilders.nl
Telefoon:
088 - 616 25 25

Ot Huijser
Businessunitmanager Rotterdam

E-mail:
ohuijser@constructif.nl
Telefoon:
06 - 53 37 97 49

Ferdinand Mulder
Businessunitmanager Zoetermeer

E-mail:
fmulder@constructif.nl
Telefoon:
06 - 55 74 84 00

Mark Verkerk
Businessunitmanager Den Bosch

E-mail:
mverkerk@constructif.nl
Telefoon:
088 - 616 25 25

Gerard Meijvogel
Businessunitmanager Grote Projecten

E-mail:
gmeijvogel@constructif.nl
Telefoon:
06 - 12 32 11 75

Ramon Smit
Businessunitmanager Utiliteit Projecten en Dagelijks Onderhoud

E-mail:
rsmit@constructif.nl
Telefoon:
06 - 51 67 91 36

Ad Aarssen
Businessunitmanager Wonen Projecten

E-mail:
aaarssen@constructif.nl
Telefoon:
06 - 20 01 52 58

Dirk van Poppel
Businessunitmanager Wonen Dagelijks Onderhoud

E-mail:
dpoppel@constructif.nl
Telefoon:
06 - 29 48 19 83

Sandra Plooster
Unitmanager Klantcontactcentrum

E-mail:
splooster@constructif.nl
Telefoon:
06 - 15 35 82 48

Marijn Hartog
Manager Wonen

E-mail:
mhartog@constructif.nl
Telefoon:
06 - 42 11 85 68

Johan van Iterson
Unit Manager Kenniscentrum

E-mail:
jiterson@constructif.nl
Telefoon:
06 - 20 34 90 49

Karin Kepel
Coördinator Marketing en Communicatie

E-mail:
kkepel@constructif.nl
Telefoon:
088 - 616 25 25

Marscha van den Eijnden
KVGM - Adviseur

E-mail:
meijnden@constructif.nl
Telefoon:
088 - 616 25 25

Break

E-mail:

Telefoon: